Sulama Sistemleri

Arama

Haber bülteni

Haberler

 Untitled 1

Sulama Sistemlerinde Dikkatli planlama, yenilikçi dizayn ve çok yönlülük gibi özellikler Apollo 8TM’ in her yıl en çok tercih edilen ürün olmasının yalnızca birkaç nedenidir. Apollo 8TM, hareketli dirsekleri ile her yöne doğru uzatılabilir. Her bir çıkışın debisini ayrı ayrı ayarlayabilme özelliği sayesinde damlatıcı değiştirmeniz gerekmez. Sulama sistemleri konusunda fark yaratan ürünümüzün detaylarını Sulama Sistemleri bölümünden inceleyebilirsiniz.

BORTAÇ olarak sulama sistemleri konusunda her zaman son teknolojiyi en ekonomik fiyatlar ile ve garantili olarak sunmaktayız. Sulama sistemleri bölümü içinde Mikro Sulama, Sprey Başlıklar, Rotor Sprinkler, Kontrol Üniteleri, Solenoid vanalar ve Aksesuarlar bölümlerinden tüm Sulama Sistemleri ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Göl havalandırma sistemleri üretiminde Amerika Birleşik Devletlerinin en önemli üreticilerinden Kasco Marine firmasının ürünleri Türkiye'de BORTAÇ Ltd.Şti. güvencesi ve tecrübesiyle satışa sunuldu.

Neden Havalandırma? Golf sahalarındaki göletler insan yapımı olsalar da yaşam döngüleri vardır.Doğal temizleme mekanizmaları ile bu göletler başta dengeli, temiz ve berraktırlar...

K-Rain SuperPro ile 8 Üstün Özellik Bir Arada!!! Rotorlarda üstten ayarlama, tornavida ile açı ayarı gibi bir çok özelliğin mucidi K-RAIN geliştirdiği bu ürünle sektörde devrim yarattı . SUPERPRO sekiz özelliği bir arada kullanıcılara sunuyor...

Mandallı Te


ÇAP

63x63

75x75

90x90

110x75

110x90

110x110

125x75

125x90

125x110

125x125

123 Flash Menu By Dreamingsoft